Hakkımızda     Şirketimiz 1995 yılında beş Türk girişimci ve Faslı Sicopa firması ile Aydın ilinin Söke ilçesinde kurulmuştur. Söke, Türkiye’nin en büyük limanlarından olan İzmir limanına sadece 110 km. uzaklıktadır.

     Firmamız ilk olarak 1995 yılında Kapari ile üretime başlamıştır. Ürün yelpazemize 1997 yılında Güneşte Kurutulmuş Domates, 2001 yılında Yunan Biberi Turşusu ve 2008 yılında Meksika Biberi Turşusu eklenmiştir. Dünyanın önde gelen üreticilerinden olduğumuz Güneşte Kurutulmuş Domates, Yunan Biberi Turşusu, Meksika Biberi Turşusu ve Kapari dört ana ürün grubumuzdur.

     İlerleyen yıllarda Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) Bölümümüzün çalışmaları neticesinde ürün yelpazemize Muz Biberi Turşusu ürünü eklenmiştir.

     2001 yılında soğuk hava depoları, her ürün için ayrı üretim ve depolama alanları olan yeni fabrikamızda üretime başlandı.

     Kullandığımız GDO' suz zirai hammaddeler Ziraat Bölümümüzün kontrolünde, sözleşmeli çiftçiler tarafından yetiştirilip hasat edilmektedir.

     Üretimin her aşamasında ürünlerimiz fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri fabrikamızda bulunan laboratuvarda yapılmaktadır. İç denetimlerin dışında sürekli olarak akredite laboratuvarlar ve üniversiteler ile işbirliği yaparak kontrol ve çalışmalarımızı geliştirmekteyiz.

     Sahip olduğumuz uluslararası Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarımız:  • BRC
  • IFS
  • Kosher (OU)
  • Helal
  • Organik (Kapariler ve Kapari Meyveleri İçin)