3- Yağda Güneşte Kurutulmuş Domates


Yıkanıp, ortadan ikiye kesilen domatesler kükürtlü veya tuzlu solüsyon uygulandıktan sonra 5 ila 7 gün süreyle güneşte kurutmaya bırakılır. Kurutulan domatesler fabrikamızda seçme ve eleme işleminden geçirilip lezzet artırıcı solüsyonda haşlanır, baharatlarla marine edilir. Daha sonra yağın içinde müşterimizin isteği doğrultusunda ambalajlanır.

Yıkanıp, ortadan ikiye kesilen domatesler kükürtlü veya tuzlu solüsyon uygulandıktan sonra 5 ila 7 gün süreyle güneşte kurutmaya bırakılır. Kurutulan domatesler fabrikamızda seçme ve eleme işleminden geçirilip şerit halinde kesilir. Şerit halinde ki kuru domatesler lezzet artırıcı solüsyonda haşlanır, baharatlarla marine edilir. Daha sonra yağın içinde müşterimizin isteği doğrultusunda ambalajlanır.
Yıkanıp, ortadan ikiye kesilen domatesler kükürtlü veya tuzlu solüsyon uygulandıktan sonra 5 ila 7 gün süreyle güneşte kurutmaya bırakılır. Kurutulan domatesler fabrikamızda seçme ve eleme işleminden geçirilip küp şeklinde kesilir. Küp halinde ki kuru domatesler lezzet artırıcı solüsyonda haşlanır, baharatlarla marine edilir. Daha sonra yağın içinde müşterimizin isteği doğrultusunda ambalajlanır.